خدمات پس از فروش

واحد پشتیبانی و خدمات پس از فروش شرکت صنایع الکترونیک اصفهان با سابقه ایی طولانی و درخشان در خدمت رسانی به جامعه مهندسی، پزشکی، صنعت و هر سازمان و مجموعه ای که به نوعی با آن در ارتباط بوده است، توانسته است به یکی از مجهزترین مجموعه های خدمات و تعمیرات در زمینه یو پی اس، استایبلایزر و باتری تبدیل شود.

مزیت های واحد خدمات پس از فروش در شرکت صنایغ الکترونیک اصفهان:

نیروی با سابقه و کارآمد

در شرکت صنایع الکترونیک اصفهان واحد خدمات چند مزیت دارد:

1- جهت حفظ تمرکز و استفاده بهینه از زمان از لحاظ مکان از دیگر واحدها جدا می باشد.

2-  نیروهای واحد خدمات، آموزش های تخصصی در این زمینه را می گذرانند و پس از طی کردن دوره ایی از رمان در کنار نیروهای متخصص باسابقه، تجربه و دانش لازم را برای امور فنی کسب می کنند.

3- با توجه به تمام وقت بودن همه نیروهای مشغول در این واحد، امکان برنامه ریزی مطابق با خواست مشتریان برای سرویس سریع و به موقع  محسوب میشود.

ابزار حرفه ای

درکنار نیروی متخصص داشتن ابزار و لوازم پیشرفته و حرفه ایی جهت بالابردن سرعت در تعمیرات و ارائه خدمات الزامیست. به علاوه تجهبزات حرفه ایی تاثیر بسزایی در تشخیص عیب و کنترل هزینه ها برای مخاطبین دارد. ازجمله اینکه امکان وجود ایراد در برق ساختمان که میتواند پس از تعمیر تجهیزات برق سالم دوباره و دوباره حادث شود که بعد هزینه ایی این مورد بسیار قابل توجه است. خوشبختانه در شرکت صنایع الکترونیک اصفهان کلیه تجهیزات و ابزار پیشرفته مانند میز تست جهت سرویس هرچه بهتر به مخاطبین  در اختیار کارشناسان می باشد.

دانش فنی به روز

داشتن دانش بروز عنصریست تاثیر گذار در ارائه خدماتی بی نقص به متقاضیان هرچه تکنولوژی دستگاه ها پیشرفت می کنند اطلاعات و دانش کارشناسان به منظور تعمیر و سرویس آن تجهیزات باید ارتقاء یابد تا آنها بتوانند از اتلاف زمان، انرژی و هزینه جلوگیری کنند. در این شرکت موازی با ارتقائ دستگاه ها  نیرو ها نیز ارتقائ علمی پیدا میکنند تا این توازن بر قرار باشد.

قطعات کامل و در دسترس

حلقه گم شده اکثر شرکت های خدماتی قطعات است که در اهمیت آن همین بس که اگر در یک شرکت یک نیروی متخصص و کاملا مجهز به ابزار بروز و مسلط برآخرین دانش مرتبط، اگر قطعه ایی برای تعویض نداشته باشد بخش بزرگی از کار را از دست خواهد داد که البته در این شرکت با داشتن انباری مشتمل بر200 نوع بورد یدکی و کامپوننت های پاور از 70 برند جهانی و معتبر از این سد به خوبی گذر کرده، تا جایی که در بعضی موارد نیاز همکاران فعال در زمینه تامین برق سالم  را نیز براورده می نماید.